ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 8 kwietnia.
Sprawdź ofertę kształcenia
Zaproszenie na Turniej Proobronny
Dyrekcja, Nauczyciele, oraz Uczniowie 
Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym  
serdecznie zapraszają  
uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz uczniów klas III gimnazjum na 
I Turniej Proobronny 
pod patronatem 
Posła RP Krzysztofa Głuchowskiego oraz posła RP Sławomira Skwarka  
który odbędzie się 
22 maja 2019r. 
w Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym.
 
Gwarantujemy moc pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Szczegóły dotyczące organizacji i przebiegu turnieju znajdziecie Państwo 
 
 

certyfikowana klasa mundurowa

wolontariatW piątek 1 lutego 2019 roku zakończyła się kilkudniowa wizyta wolontariuszy z organizacji AIESEC w naszej szkole. Było to niesamowite doświadczenie dla uczniów i wspaniała przygoda dla naszych gości -Prithu z Indii oraz Ignacjo z Peru. Podczas zajęć prowadzonych przez wolontariuszy, mieliśmy okazję poznać kulturę i tradycje krajów, z których pochodzą, zaprezentować im zwyczaje panujące w naszym kraju oraz pokazać specyfikę naszej szkoły, uczestniczyć w grach i quizach, rozmawiać o problemach współczesnego świata, a to wszystko w języku angielskim! Poznaliśmy też kilka podstawowych zwrotów w ich ojczystych językach hindi i hiszpańskim. Wizyta wolontariuszy była dla naszych uczniów żywą lekcją języka angielskiego, dzięki której wielu z nich przełamało barierę językową i bez problemu komunikowało się w języku obcym. Wolontariusze nie tylko prowadzili lekcje z naszymi uczniami, ale mieli też możliwość uczestniczyć w niektórych zajęciach mundurowych, a ogromne wrażenie wywarła na nich lekcja strzelania czy pokaz musztry paradnej. Popołudnia wolontariusze spędzali w internacie wraz z naszymi uczniami, biorąc udział w zajęciach sportowych oferowanych przez naszą szkołę. Czas spędzony z nimi był wartościową przygodą nie tylko ze względu na szansę rozwoju umiejętności językowych, lecz także na możliwość poznania i obcowania z inną, odległą i bardzo ciekawą kulturą.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1