ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 8 kwietnia.
Sprawdź ofertę kształcenia
Zaproszenie na Turniej Proobronny
Dyrekcja, Nauczyciele, oraz Uczniowie 
Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym  
serdecznie zapraszają  
uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz uczniów klas III gimnazjum na 
I Turniej Proobronny 
pod patronatem 
Posła RP Krzysztofa Głuchowskiego oraz posła RP Sławomira Skwarka  
który odbędzie się 
22 maja 2019r. 
w Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym.
 
Gwarantujemy moc pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Szczegóły dotyczące organizacji i przebiegu turnieju znajdziecie Państwo 
 
 

certyfikowana klasa mundurowa

50283404 334191727189402 8562695930883604480 nNasza szkoła nawiązała współpracę z AIESEC, międzynarodową pozarządową organizacją zrzeszającą tysiące studentów na całym świecie, której celem jest wspieranie rozwoju i pasji młodych ludzi m.in. poprzez uczestnictwo w projektach, w ramach których odbywają oni zagraniczne praktyki lub wolontariat. W związku z tym w tym tygodniu gościmy dwóch wolontariuszy realizujących projekt Next Step przeznaczony dla szkół ponadgimnazjalnych. Odwiedzili nas Prithu, pochodzący z Indii student informatyki oraz Ignacio, student księgowości z Peru. Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od powitania naszych gości, którzy powiedzieli nam kilka słów o sobie i zapowiedzieli efektywne zajęcia w języku angielskim, na których zaprezentują siebie, swoje kraje oraz ich kulturę i tradycje. Pierwsze lekcje odbyły się już dziś. Popołudnie goście spędzili w towarzystwie naszych uczniów korzystając z oferowanych w internacie zajęć dodatkowych oraz uczestnicząc w próbie poloneza wraz  z tegorocznymi maturzystami. Życzymy chłopcom udanego pobytu i liczymy, że udział w projekcie pozwoli naszym uczniom rozwinąć ich umiejętności językowe oraz będzie niezapomnianą przygodą zarówno dla nich, jak i naszych gości.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1