ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

20190124 13460924 stycznia odbyły się w naszej szkole kolejne zajęcia z przedmiotu „Edukacja wojskowa”, który realizuje druga klasa uczestnicząca  w programie pilotażowym MON dla  certyfikowanych wojskowych klas mundurowych.

Ppor. Mateusz Wyrzykowski wraz z żołnierzami 23. Batalionu Lekkiej Piechoty przedstawili kadetom zasady SERE, zapoznali z niezbędnym wyposażeniem, oraz przekazali wiedzę teoretyczną nt. posługiwania się podstawowymi narzędziami, wykorzystywania naturalnych zasobów środowiskowych mających znaczenie dla przetrwania żołnierza w warunkach bojowych.

Część praktyczna, czyli wykorzystanie zdobytej wiedzy w warunkach zewnętrznych, zaplanowana jest w następnych zajęciach.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1