ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

obraz

ECEdB logoNasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju dla Klas Mundurowych organizowanego przez Europejskie Centrum Edukacji  Dla Bezpieczeństwa z siedzibą w Nowym Targu.
Centrum Edukacji  została założone przez grupę czynnych jak i emerytowanych żołnierzy i funkcjonariuszy służb specjalnych, którzy na własnej skórze niejednokrotnie doświadczyli smaku pola walki. Brali czynny udział w wielu operacjach, oraz misjach pokojowych, począwszy od Wzgórz Golan przez Bośnie i Hercegowinę, Irak, Afganistan.
Do eliminacji przystąpiło ogółem 170 drużyn z całej Polski. Nasi uczniowie walczyli 19 listopada w Krakowie. Na początku trzeba było rozwiązać test wiedzy składający się z 20 pytań z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie, geografii,  pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wiedzy pożarniczej.
Następnie uczestników eliminacji czekał test sprawności fizycznej, a tam między innymi tzw. amerykańskie pompki, czołganie, brzuszki z piłką lekarską, bieg wahadłowy. Każde ćwiczenie musiało być zaliczone przez instruktora z sił specjalnych. Liczył się czas ostatniego członka drużyny.
Właśnie zostały ogłoszone wyniki eliminacji. Drużyna w składzie Arkadiusz Goławski i Dawid Burczaniuk reprezentująca naszą szkołę zajęła 62 miejsce. Do finału kwalifikuje się 60 drużyn. Miejsce w finale przegraliśmy 1 punktem. Pozostaje mieć nadzieję, że gdy któraś z drużyn zrezygnuje z dalszej rywalizacji my zajmiemy jej miejsce.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1