ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

matura probna operonPrzez najbliższe cztery dni nasi maturzyści będą zdawać maturę. Maturę próbną. „Próbna Matura z Operonem” to ogólnopolska akcja, w ramach której przeprowadzany jest próbny egzamin maturalny dla uczniów liceów i techników w całym kraju. We wtorek język polski, środa to dzień królowej nauk, następne dni to egzaminy z języków obcych oraz wybranych przedmioty na poziomie rozszerzonym. Dla szkoły jest to organizacyjna próba majowych matur. Dla uczniów próbny egzamin pozwala sprawdzić aktualną wiedzę i umiejętności oraz jest informacją, nad czym jeszcze muszą popracować.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1