ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

dzien niepodleglosciDzień 11 listopada to symbol miłości do Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Z tej okazji odbyła się w naszej szkole akademia. Uczniowie w montażu słowno-muzycznym przybliżyli historię kilku pokoleń Polaków walczących o niepodległą i wolną Polskę. Treści przedstawione przez uczniów były również doskonałą lekcją patriotyzmu.
Poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył także w łukowskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. 11 listopada w Kolegiacie Przemieniania Pańskiego odprawiona została Msza Święta w intencji Ojczyzny. Przed tablicą upamiętniającą Polską Organizację Wojskową wygłoszone zostały przemówienia, w których podkreślano jak wielką wartością jest wolna Ojczyzna. Następnie przed tablicą delegacje złożyły kwiaty.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1