ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

kulik bW piątek  naszą szkołę odwiedził Absolwent  klas mundurowych rocznika 2016 Bartosz Kulik. Obecnie jest on kadetem Centralnej Szkoły  Państwowej Straży  Pożarnej w Częstochowie.  W dniu 27 października 2016 r. złożył uroczyste ślubowanie, które poprzedzone było uroczystą Mszą Świętą, w której udział wzięła kadra szkoły, zaproszeni goście oraz rodzina i znajomi. Zadania, które na co dzień stoją przed formacją Państwowej Straży Pożarnej wymagają ludzi, oddanych bez reszty służbie, dobrze wyszkolonych i przygotowanych do wykonywania zadań w najtrudniejszych warunkach. Trudne i odpowiedzialne zadania mogą realizować jedynie strażacy o odpowiednim poziomie wiedzy, sprawności intelektualnej i fizycznej. Dlatego od kandydatów do służby w Państwowej Straży Pożarnej wymaga się spełnienia szeregu kryteriów, między innymi: dobrego przygotowania z przedmiotów ścisłych, znakomitej sprawności fizycznej oraz odpowiednich predyspozycji psychicznych. Bartosz spełnił te wymagania, a My cieszymy się, że jesteśmy częścią jego sukcesu. Bartkowi życzymy pomyślności w służbie pożarniczej i zapraszamy do Radoryża po raz kolejny.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1