ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

obraz

kulik bW piątek  naszą szkołę odwiedził Absolwent  klas mundurowych rocznika 2016 Bartosz Kulik. Obecnie jest on kadetem Centralnej Szkoły  Państwowej Straży  Pożarnej w Częstochowie.  W dniu 27 października 2016 r. złożył uroczyste ślubowanie, które poprzedzone było uroczystą Mszą Świętą, w której udział wzięła kadra szkoły, zaproszeni goście oraz rodzina i znajomi. Zadania, które na co dzień stoją przed formacją Państwowej Straży Pożarnej wymagają ludzi, oddanych bez reszty służbie, dobrze wyszkolonych i przygotowanych do wykonywania zadań w najtrudniejszych warunkach. Trudne i odpowiedzialne zadania mogą realizować jedynie strażacy o odpowiednim poziomie wiedzy, sprawności intelektualnej i fizycznej. Dlatego od kandydatów do służby w Państwowej Straży Pożarnej wymaga się spełnienia szeregu kryteriów, między innymi: dobrego przygotowania z przedmiotów ścisłych, znakomitej sprawności fizycznej oraz odpowiednich predyspozycji psychicznych. Bartosz spełnił te wymagania, a My cieszymy się, że jesteśmy częścią jego sukcesu. Bartkowi życzymy pomyślności w służbie pożarniczej i zapraszamy do Radoryża po raz kolejny.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1