Biblioteka

zlot szkol sienkiewiczowskich27 maja 2017r. delegacje z blisko 50 szkół z całego kraju oraz szkoła z Czech wzięły udział w jubileuszowym XXV Ogólnopolskim Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich w Woli Okrzejskiej. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas I, w ramach współpracy naszej szkoły z Muzeum Henryka Sienkiewicza. Młodzież spotkała się rodziną noblisty - jego wnukiem Juliuszem Sienkiewiczem z żoną oraz prawnuczką Katarzyną Sienkiewicz – Witek z rodziną (mężem i córką). Można było zwiedzić muzeum przy blasku świec, obejrzeć scenkę bitewną Bractwa Husarskiego o oswobodzeniu Oleńki. W każdej sali muzeum bractwo odegrało także krótkie scenki z twórczości Henryka Sienkiewicza. Część piknikowa miała w programie husarskie opowieści przy ognisku i warsztaty artystyczne.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1