ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

obraz

promocja czytenictwaDnia 09.06. 2017r. - roku w ramach promocji czytelnictwa- uczniowie klasy I LOp, na lekcji wiedzy o kulturze przeprowadzonej przez p. A. Wiąckiewicz, wzięli udział w akcji propagującej czytelnictwo i zalety czytania książek. Mottem zajęć stały się słowa naszego Noblisty H. Sienkiewicza: Gdy ktoś się zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni co mu dolega, albo zaśnie - w każdym razie wygra. Młodzież reklamowała modę na czytanie poprzez przyniesienie na zajęcia swoich ulubionych lektur oraz rekomendowanie ich za pomocą interesujących haseł. Kolejnym etapem zabawy czytelniczej było przeprowadzenie happeningu czytelniczego polegającego na tworzeniu absurdalnego tekstu: każdy z uczniów otwierał swoją książkę na dowolnej stronie i czytał jedno zdanie po prawej stronie od góry, kolejna osoba dodawała swoje zdanie i w ten sposób stworzono nowy, ciekawy i bardzo zabawny tekst. Ostatnim etapem akcji będzie przeprowadzenie wśród uczniów i nauczycieli krótkiej ankiety czytelniczej, której wyniki opublikujemy wkrótce.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1