ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

dzien otwarty26 kwietnia gościliśmy w naszej szkole gimnazjalistów. Tego dnia odbył się Dzień Otwarty. Gimnazjaliści, którzy skorzystali z zaproszenia mieli możliwość poznania oferty edukacyjnej naszej szkoły oraz obejrzeć dowolnie wybrane lekcje, w których uczestniczą nasi uczniowie. Goście uzyskali informacje dotyczące naboru do klas mundurowych oraz do szkoły branżowej I stopnia w zawodzie operator urządzeń przemysłu szklarskiego. Gimnazjaliści zobaczyli na czym polegają i jak przebiegają zajęcia lekcyjne w klasach mundurowych: przyjrzeli się zajęciom prowadzonym przez funkcjonariuszy policji oraz straży pożarnej, obejrzeli zajęcia z samoobrony i kickboxingu oraz spróbowali swoich sił na strzelnicy pneumatycznej. Uczniowie mogli zmierzyć się z policyjnym torem sprawnościowym oraz obejrzeli pokaz musztry paradnej, bazę dydaktyczną szkoły i internat.

Jeśli kogoś z tegorocznych absolwentów gimnazjów interesuje liceum z mundurem w tle, kick boxing, samoobrona, strzelanie, obozy szkoleniowe prowadzone przez byłych komandosów, pobyt szkoleniowy na poligonie wojskowym z zawodowymi żołnierzami - zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole. Po ukończeniu liceum absolwent otrzymuje zaświadczenie honorowane dodatkowymi 4 punktami w postępowaniu kwalifikacyjnym do Policji lub skróconą służbę przygotowawczą w wojsku. Zajęcia dodatkowe w klasach mundurowych prowadzą licencjonowani instruktorzy, oficerowie Policji oraz strażacy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zachęcamy również do nauki w szkole branżowej I stopnia w zawodzie operator urządzeń przemysłu szklarskiego.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1