ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

certyfikat szkola innnowacji 2017W czwartek 20 kwietnia 2017r. w Lublinie odbyła się uroczysta gala, na której rozstrzygnięto konkurs dla szkól  ponadgimnazjalnych  z województwa lubelskiego "Szkoła Innowacji". Coroczny konkurs organizowany jest przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Wyróżnione zostały placówki, które realizują kreatywne pomysły, inwestują we współpracę międzynarodową i wspierają edukację praktyczną dla rynku pracy. Najlepsi otrzymali certyfikaty i nagrody. Jest nam bardzo miło, że nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła Innowacji 2017”. Jest to już nasz czwarty certyfikat. Jest to dla nas duże wyróżnienie i dowód na to, że innowacje prowadzone w naszej szkole zasługują na uznanie szerokiego gremium i są dostrzegane i nagradzane na poziomie całego województwa. Nagrody te są dla nas jeszcze większą motywacją do działania.

Projekt Certyfikacji Szkół "Szkoła Innowacji" organizowany jest od 2013 roku. Skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych: liceów, techników, zasadniczych szkół zawodowych oraz zespołów szkół. Od początku patronują mu Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin i Lubelski Kurator Oświaty. Celem programu jest wyróżnienie szkół, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się przedsiębiorczość, realizowana jest współpraca międzynarodowa oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania. Szkoły oceniła Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą patroni honorowi projektu, przedstawiciele oświaty i organizacji biznesowych oraz władze Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1