ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

pożegnanie komendanta20 kwietnia 2017r. w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie odbyła się oficjalna odprawa, podczas której inspektor Ryszard Szklarz – Komendant Powiatowy Policji pożegnał się ze służbą przychodząc na emeryturę. Na uroczystość przybył Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji funkcjonujących na terenie naszego powiatu, policjanci i pracownicy cywilni łukowskiej komendy. Komendanta żegnali także kadeci klas policyjnych naszej szkoły. Podczas uroczystej odprawy nie zabrakło podziękowań za pracę, gratulacji, kwiatów i życzeń realizacji tych planów i marzeń, na które do tej pory nie było czasu. Z naszej strony składamy panu inspektorowi serdeczne podziękowania za owocną współpracę w zakresie funkcjonowania naszych klas mundurowych i życzymy wszelkiej pomyślności w nowym etapie życia.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1