ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

obraz

dzien patrona 2017Tradycją szkolną jest że na początku kwietnia obchodzimy Dzień Patrona naszej szkoły. W tym roku 7 kwietnia uroczyście świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły - Władysława Tatarkiewicza. W akademii wzięła udział cała społeczność szkolna. Część artystyczną poprzedziło wspólne odśpiewanie Hymnu Państwowego. Uczniowie, pod opieką Pani Marii Kuleszy- Pasik i Elżbiety Mostowskiej przypomnieli życiorys i fakty z życia patrona, a strofami poezji wyrazili podziękowanie wybitnemu filozofowi, wielkiemu myślicielowi, autorowi ponadczasowych dzieł. Przedstawili również pokaz multimedialny z wydarzeń życia Władysława Tatarkiewicza.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1