ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

Próba sprawności fizycznej

test sprawnosciowy

W dniu 31 lipca 2020 roku o godz. 10.00 w szkole zostanie przeprowadzona próba sprawności fizycznej obejmująca bieg na 1000 metrów oraz tor sprawnościowy, badający cechy motoryczne kandydatów do pierwszej klasy wojskowej. Obowiązuje strój sportowy.
Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożyli podanie do naszej szkoły o przyjęcie do klasy wojskowej proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.
Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do klasy wojskowej.

obraz

cwiczenia przed turniejemĆwiczenia naszych kadetów przed wyjazdem na finał Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych do miejscowości Lgota,  powiat chrzanowski. Tym razem strzelanie z broni bojowej na strzelnicy w Siedlcach. W rękach kadetów pod czujnym okiem instruktora pistolety Glock oraz karabinek AKMS. Przed naszymi uczniami, Arkadiuszem Goławskim i Dawidem Burczaniukiem, test wiedzy, strzelanie z broni bojowej, sprawdzian z pierwszej pomocy przedmedycznej, techniki linowe na skałach, nocny bieg na orientację z mapą i kompasem. Na koniec wyczerpująca konkurencja biegowa, tzw. "Bieg rzeźnika", czyli kto najdłużej wytrwa bieg na wzgórze i z powrotem. Uczestnicy będą biegali w pełnym umundurowaniu i butach typu skoczki. Konkurs w dniach 05-07 kwietnia. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1