ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

cwiczenia przed turniejemĆwiczenia naszych kadetów przed wyjazdem na finał Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych do miejscowości Lgota,  powiat chrzanowski. Tym razem strzelanie z broni bojowej na strzelnicy w Siedlcach. W rękach kadetów pod czujnym okiem instruktora pistolety Glock oraz karabinek AKMS. Przed naszymi uczniami, Arkadiuszem Goławskim i Dawidem Burczaniukiem, test wiedzy, strzelanie z broni bojowej, sprawdzian z pierwszej pomocy przedmedycznej, techniki linowe na skałach, nocny bieg na orientację z mapą i kompasem. Na koniec wyczerpująca konkurencja biegowa, tzw. "Bieg rzeźnika", czyli kto najdłużej wytrwa bieg na wzgórze i z powrotem. Uczestnicy będą biegali w pełnym umundurowaniu i butach typu skoczki. Konkurs w dniach 05-07 kwietnia. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1