ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

spotkanie z historiąW dniach 20-21 sierpnia nasi uczniowie uczestniczyli w I Spotkaniu z Techniką i Historią zorganizowanym na lądowisku w Wiśniewie. W ramach tego spotkania można było obejrzeć pokazy i zawody zdalnie sterowanych modeli, sprzęt wojskowy z okresu II wojny światowej (repliki broni, mundurów, motocyki) oraz współczesny sprzęt strażacki i policyjny. Nasza młodzież prowadziła również stanowisko informujące o ofercie edukacyjnej naszej szkoły.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1