ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

Święto wojska polskiego15 sierpnia na Cmentarzu Wojennym przy ul. Strzelniczej w Łukowie odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Rozpoczęła je msza święta koncelebrowana przez proboszczów z łukowskich parafii. Po mszy głos zabrali senator Stanisław Gogacz oraz burmistrz Łukowa Dariusz Szustek. Kolejnym punktem programu było złożenie kwiatów przed obeliskiem upamiętniającym żołnierzy poległych podczas wojny polsko – bolszewickiej. W uroczystościach uczestniczył Poczet Sztandarowy naszej szkoły. Delegacja naszej szkoły uczestniczyła również w obchodach Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Dęblin.  11 sierpnia na placu przed Pomnikiem "Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt" odbyła się uroczysta zbiórka. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych województwa lubelskiego, miasta Dęblin i regionu, dowódcy jednostek wojskowych z Garnizonu Dęblin, kombatanci, przedstawiciele stowarzyszeń i służb mundurowych. Zbiórka była okazją do wręczenia wyróżniającym się żołnierzom i pracownikom wojska medale oraz odznaczenia, oraz złożenia gratulacji i życzeń wszystkim żołnierzom. Zaproszeni goście  złożyli wieńce u stóp pomnika. Uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego zakończyła defilada pododdziałów jednostek garnizonu.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1