ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

Święto policji15 lipca policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie obchodzili swoje święto.  Obchody rozpoczęła msza święta, którą odprawiono w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego. Mszę Świętą celebrowali proboszczowie trzech łukowskich parafii.  Po Mszy wszyscy uczestnicy uroczystości przeszli do sali konferencyjnej im. Jana Pawła II, gdzie odbyła się uroczysta odprawa. Głównym punktem odprawy było wręczenie awansów zawodowych. W uroczystości udział wziął I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Sławomir Zagojski, kierownictwo KPP w Łukowie, policjanci, pracownicy cywilni, a także zaproszeni goście.  W obchodach uczestniczyła także reprezentacja klas mundurowych naszej szkoły. Komenda Powiatowa Policji w Łukowie od kilku lat współpracuje z naszą szkołą - funkcjonariusze Policji prowadzą zajęcia w klasach mundurowych. Wszystkim policjantom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1