ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

obraz

konkurs wiedzy obronnej 2017W dniu 9 lutego 2017 roku uczniowie naszej szkoły: Michał Niedziółka, Sebastian Nowacki i Bartosz Sowa wzięli udział w półfinale wojewódzkim XVI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności – 2017, organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. W etapie tym uczestnicy 14 drużyn (szkół) z terenu woj. lubelskiego rozwiązywali jednocześnie zadania testowe, przeprowadzone w systemie on-line, sprawdzające wiedzę z zakresu: edukacji dla bezpieczeństwa, zadań obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego oraz udzielania pomocy przedlekarskiej. Punkty uzyskane przez poszczególnych zawodników zespołu stanowiły punktację drużyny. Zgodnie z komunikatem wydanym przez organizatora konkursu nasza drużyna została zakwalifikowana do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na początku marca 2017 roku. Cieszymy się, że Bartek, Michał i Sebastian znaleźli się wśród najlepszych w województwie, godnie reprezentując Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym i życzymy im sukcesu w finale.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1