ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

zakonczenie roku szkolnego 2015/2016Ponad 360 tysięcy uczniów z województwa lubelskiego w miniony piątek rozpoczęło wakacje. Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły. 24 czerwca uczniowie udali się na zasłużony wakacyjny wypoczynek. Zanim nastąpiła ta chwila wszyscy uczestniczyliśmy w uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Na akademii gościliśmy Komendanta Powiatowego  Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie st. bryg. Tomasza Majewskiego, przedstawicieli policji: Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie insp. Ryszarda Szklarza, oraz podinsp. Andrzeja Dudzika, oraz przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Łukowie: przewodniczącego Rady Powiatu Tadeusza Brzozowskiego i kierownik biura Rady Powiatu Marcina Tomczaka. Miło nam było także gościć przybyłych na uroczystość rodziców uczniów.
Na początku uroczystości głos zabrała pani dyrektor, kierując ciepłe słowa pod adresem uczniów i nauczycieli, dziękując wszystkim za udany rok szkolny. Była to także okazja do nagrodzenia najlepszych uczniów za wybitne osiągnięcia w mijającym roku. Odebrali oni nagrody rzeczowe i gratulacyjne dyplomy. Uczniowie klas mundurowych za spełnienie określonych wymogów nagrodzeni byli kolejnym stopniem awansu. Część artystyczna akademii przygotowana była pod kierownictwem pani Izabeli Kępki, w której uczniowie, w sposób humorystyczny, podsumowali mijający rok szkolny. Później uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.
Młodzieży życzymy przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku i chętnego powrotu do szkoły.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1