ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

Za nami X Zjazd Absolwentów naszej szkoły. Zjazd połączony był z jubileuszem powstania szkoły. To już 70 lat historii, tradycji, wspomnień.  Ponad 200 osób - absolwentów, gości, emerytowanych i aktualnych nauczycieli, uczestniczyło w obchodach święta naszej szkoły. Każdy, kto przybył w sobotę 18 czerwca na zjazd, szukał wśród gości znajomych ze szkolnych czasów. Nie zabrakło radosnych spotkań koleżeńskich, wspomnień, łez wzruszeń i dobrej zabawy.Początkiem spotkania była uroczysta Msza św. w intencji żyjących i zmarłych absolwentów oraz  nauczycieli. Po Mszy odsłonięty został pamiątkowy kamień upamiętniający historię szkoły oraz kolejnych dyrektorów. Oficjalne rozpoczęcie zjazdu rozpoczęło się o godzinie 1400,  w którym odbyło się powitanie uczestników. Ciepłe słowa do zebranych skierowali zaproszeni goście: poseł na Sejm RP - Krzysztof Głuchowski, Lubelski Kurator Oświaty - Teresa Misiuk, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego X Zjazdu Absolwentów - Barbara Kot, starosta łukowski - Janusz Kozioł, wójt gminy Krzywda - Jerzy Kędra, oraz dyrektor naszej szkoły Marianna Brzozowska – Skwarek. Kierownik Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej Pani Małgorzata Bogusz odczytała list od Wicewojewody Lubelskiego Roberta Gmitruczuka. Emerytowani i aktualni pedagodzy uhonorowani zostali listami gratulacyjnymi. Nasza młodzież w części artystycznej przedstawiła historię szkoły i jej uczniów. Nie zabrakło również indywidualnych przemówień i wspomnień. Następnie uczestnicy zwiedzili pomieszczenia szkoły,  gdzie zgromadzono stare fotografie z lat szkolnych. Był to czas na osobiste powitania i wspomnienia.
Z okazji 70 jubileuszu szkoły i X Zjadu Absolwentów napłynęły do szkoły listy gratulacyjne i podziękowania. Prezentujemy kilka z nich.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1