Absolwenci wg. rocznika

Absolwenci rocznika 1999:

Dyrektor szkoły: Bolesław Ptasiński

Wychowawca klasy:

  1. Joanna Abramek
  2. Marlena Adameczek
  3. Aleksandra Bagińska
  4. Agata Beczek
  5. Leszek Botwina
  6. Iwona Cegiełka
  7. Aneta Chilińska
  8. Agnieszka Ciołek
  9. Iwona Dybciak
  10.  Krzysztof Dziewulski
  11.  Aneta Dziubak
  12.  Andrzej Filipek
  13.  Michał Gac
  14.  Joanna Gajo
  15.  Anna Gajowa
  16.  Rafał Gałązka
  17.  Kamila Glibowska
  18.  Anna Bożena Goławska
  19.  Urszula Goławska
  20.  Anna Edyta Gomółka
  21.  Marek Grzechnik
  22.  Katarzyna Grzejszczyk
  23.  Anna Jaworska
  24.  Artura Jaworski
  25.  Marcin Józwik
  26.  Tomasz Marian Jurkowski
  27.  Marek Kachniarz
  28.  Magdalena Kąkol
  29.  Dorota Klamka
  30.  Agnieszka Klimek
  31.  Tomasz Paweł Karwowski
  32.  Krzysztof Kiciński
  33.  Aneta Kołodzińska
  34.  Małgorzata Kosyra
  35.  Andrzej Jerzy Koślacz
  36.  Robert Marcin Kot
  37.  Bożena Kowalczyk
  38.  Konrad Kretowicz
  39.  Aneta Kruk
  40.  Aneta Krzyzińska
  41.  Aneta Kurek
  42.  Wioletta Lach
  43.  Ewa Lisowska
  44.  Elżbieta Łuba
  45.  Beata Aneta Maciejewska
  46.  Aneta Machnio
  47.  Anna Matacz
  48.  Edyta Matyjasek
  49.  Iwona Matyjasek
  50.  Agnieszka Mazurkiewicz
  51.  Ewa Mitura
  52.  Elżbieta Miśkurka
  53.  Karol Mućka
  54.  Katarzyna Nowacka
  55.  Lidia Nowicka
  56.  Rafał Ochmański
  57.  Aneta Ostojska
  58.  Magdalena Papiewska
  59.  Iwona Pawlak
  60.  Mariusz Pawlak
  61.  Adam Pieczarka
  62.  Magdalena Pieniak
  63.  Iwona Pietrzak
  64.  Jolanta Pietrzela
  65.  Joanna Piszcz
  66.  Tomasz Piszcz
  67.  Magdalena Połeć
  68.  Iwona Przybysz
  69.  Anna Pszczółkowska
  70.  Michał Marek Rogus
  71.  Karol Rościński
  72.  Wioletta Sawicka
  73.  Monika Sidor
  74.  Tomasz Sikora
  75.  Andrzej Skrobas
  76.  Paweł Marcin Skwara
  77.  Aneta Skwarek
  78.  Iwona Skwarek
  79.  Jacek Soćko
  80.  Artur Stolarczyk
  81.  Magdalena Storczyńska
  82.  Ewa Małgorzata Szaniawska
  83.  Grażyna Szczygielska
  84.  Andrzej Szewczak
  85.  Anna Maria Szydzka
  86.  Tomasz Trochim
  87.  Mariusz Twardziak
  88.  Anna Walo
  89.  Marzena Wesołowska
  90.  Iwona Warowna
  91.  Małgorzata Wiąckiewicz
  92.  Anna Wierzchowska
  93.  Anna Wierzchowska
  94.  Sławomir Wierzchowski
  95.  Anna Woroniecka
  96.  Maciej Wysokiński
  97.  Szymon Wysokiński
  98.  Daniel Karol Zabłocki
  99.  Marcin Znój
  100.  Joanna Żmuda
  101. Martyna Żmuda
  102. Marcin Żądełek

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1