ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

jak czytamW ramach ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam" w piątek 10 czerwca o godz. 10.00 uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym czytali przyniesione lub wypożyczone swoje ulubione ksiażki. Akcja miała na celu promocję czytania książek wśród uczniów, inicjowanie mody na czytanie, pokazanie nieczytającym, iż czytanie to zjawisko powszechne wśród młodzieży, można się nim chwalić. Mamy nadzieję, że moda na czytanie przyczyni się do wzrostu czytelnictwa wśród tych uczniów, którzy są rzadkimi gośćmi w bibliotece.
Tego dnia także na lekcji języka polskiego uczniowie klasy I LO zaangażowali się w działania związane z akcją uświadamiając sobie i innym, że czytanie książek to nie tylko ślęczenie "za karę" nad lekturą szkolną, ale także dobra zabawa. fotorelacja

 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1