ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

sprawni jak zolnierze   final 2016Drużyna naszych chłopców, Sebastian Nowacki, Jacek Stachniak i Michał Niedziółka, zajęli trzecie miejsce w Ogólnopolskim Finale  XXXIX Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Obronnych „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE -2016”. Zawody odbyły się w Dęblinie w dniach od 7 do 9 czerwca. Rywalizowało szesnaście najlepszych reprezentacji szkół z całego kraju. Nasi chłopcy reprezentowali województwo lubelskie. Młodzież musiała wykazać się bardzo dobrą kondycją fizyczną, znajomością topografii, celnie strzelać, potrafić udzielać pierwszej pomocy. Jest to bardzo duże osiągnięcie naszych chłopców w tegorocznym turnieju – pokonali wszystkie startujące drużyny z województwa lubelskiego oraz trzynaście najlepszych drużyn z całej Polski. Gratulujemy.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1