W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Święcie Sportu, które odbyło się w Stoczku Łukowskim. W wydarzeniu uczestniczyły reprezentacje szkół z całego powiatu, a zawody stanowiły doskonałą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych oraz integracji młodzieży.
Nasi uczniowie rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych – biegach na dystansach 100 m, 400 m i 800 m oraz w skoku w dal, a także w grach zespołowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom przygotowania, wykazując się zaangażowaniem, determinacją oraz postawą fair play, co znalazło odzwierciedlenie w osiągnięciu bardzo dobrych wyników sportowych.
Na szczególne wyróżnienie zasługują uczennice i uczniowie, którzy zajmowali czołowe miejsca w swoich konkurencjach. W biegu na 100 metrów zwyciężyła Patrycja Filipek. W biegu na 400 metrów wysokie lokaty zajęli Kinga Fornal i Karolina Gajek, a bardzo dobry wynik uzyskał również Artur Miśkurka. W rywalizacji na dystansie 800 metrów najlepsi okazali się Anna Brodowska oraz Marcin Kopyść, natomiast Anna Drózd i Bartosz Węgrzynowicz uplasowali się w czołówce swoich konkurencji. W skoku w dal wysoką lokatę osiągnął Maciej Majewski. Duży sukces odniosła także drużyna dziewcząt, zdobywając pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej.
Dodatkową atrakcją wydarzenia była obecność Sławomira Peszki, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Uczniowie mieli możliwość spotkania ze sportowcem, rozmowy oraz wykonania pamiątkowych zdjęć.
Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom szkoły osiągniętych wyników oraz dziękujemy za godne reprezentowanie naszej placówki. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i kolejnych osiągnięć.





















