Internat

bilard internatZ końcem ubiegłego roku do świetlicy internackiej został zakupiony stół bilardowy. Od samego początku wśród amatorów gry w bilard znaleźli się nie tylko chłopcy, lecz także dziewczęta, którzy dzielnie ze sobą rywalizują. W celu wyłonienia najlepszych graczy w dniu 18 kwietnia rozpoczął się turniej Pool bilard (odmiana 8-bil), który prowadzi p. Mirosław Kardas. Do rywalizacji przystąpiło kilkanaście osób, obecnie toczą się rozgrywki o awans do ćwierćfinału. Turniej sprzyja promowaniu obowiązujących zasad gry, mobilizuje wychowanków do współzawodnictwa, aktywnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego oraz sprzyja integracji. 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1