Internat

phoca thumb l obraz 022Wieczór wigilijny w tradycji polskiej jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem roku. W dniu 16 grudnia 2015 roku w internacie Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym na kolacji wigilijnej spotkali się wychowankowie, wychowawcy, kierownik internatu Ewa Kardas oraz wicedyrektor Marzena Kamińska. Uroczystą kolację rozpoczęli wychowankowie przybliżając krótko historię świąt Bożego Narodzenia. Następnie zabrała głos pani wicedyrektor składając wszystkim życzenia, a pani kierownik zaprosiła wychowanków do podzielenia się opłatkiem i wspólnego spożycia przygotowanych potraw. Niezwykle emocjonującym wydarzeniem okazał się konkurs kolęd i recytacji wierszy o tematyce bożonarodzeniowej szczególnie, iż na zwycięzcę czekała słodka nagroda przygotowana przez panią kierownik Ewę Kardas. Wszyscy uczestnicy konkursu bardzo się starali, a ostatecznie zwyciężyła Izabella Sztyber. Uroczystość odbyła się w bardzo miłej, ciepłej, rodzinnej atmosferze i z pewnością wprowadziła młodzież w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1