Internat

phoca thumb l obraz 00815 grudnia 2015r. wychowankowie naszego internatu odwiedzili siedleckie lodowisko i kino. Opiekunami wycieczki byli: p. Mirosław Kardas oraz p. Dariusz Rabek. Celem wycieczki było między innymi kształtowanie postaw prozdrowotnych, wdrażanie do aktywnego i kulturalnego spędzania wolnego czasu, doskonalenie umiejętności odpowiedniego zachowania w miejscach publicznych, integracja grupy i oczywiście dobra zabawa. Wychowankowie byli bardzo chętni do łyżwiarskich wyczynów. Niektórzy z ogromną determinacją i poświęceniem starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Następnie po krótkim odpoczynku udaliśmy się do kina na drugą część filmu: „Igrzyska śmierci: Kosogłos”. Niektórzy mieli możliwość konfrontacji oglądanego seansu z pierwszą częścią serii. Wracaliśmy ze świadomością, że wyjazd był udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć, natomiast czas wspólnej zabawy i relaksu z pewnością pozytywnie nastroi wszystkich do dalszej nauki. 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1