Internat

indeks

Pani Beata Baran ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łukowie zainaugurowała realizację w naszej szkole programu „Smak życia czyli debata o dopalaczach”. Jest to program profilaktyki uniwersalnej, adresowany do młodzieży szkolnej w wieku 15-18 lat. Jego celem jest dostarczenie młodym ludziom podstawowych informacji na temat „dopalaczy” i zagrożeń wynikających z ich używania, a w konsekwencji zwiększenia ostrożności i zmniejszenia otwartości na kontaty z tymi produktami. Jako pierwsi w zajęciach uczestniczyli wychowankowie internatu.


Pani Beata zaprezentowała również uczniom ALKO- i NARKOgogle,  które symulują wiele skutków używania alkoholu, narkotyków lub przedawkowania leków: dezorientacja, zaburzenia percepcji przestrzeni, zawroty głowy, brak koncentracji, zaburzenia obrazu.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin