Złota Księga Absolwentów

Mordka Norbertuczeń Liceum Ogólnokształcącego w latach 2014-2017, klasa III wojskowa, wychowawca klasy- Wioleta Tymosz.

W roku szkolnym 2016/2017 uzyskał średnią ocen 4,0 i wzorowe zachowanie, uczeń z II frekwencją w klasie w ciągu 3 lat. Cechujący się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem  do munduru, sztandaru i innych ludzi.

Czynnie angażował się w akcje charytatywne:

  • Szlachetna Paczka
  • Góra Grosza
  • oddawał krew
  • zrejestrował się w DKMS.

Brał czynny udział w życiu szkoły poprzez godną postawę w poczcie sztandarowym oraz reprezentowanie szkoły jako dowódca w musztrze paradnej, czego wynikiem jest osiągnięcie II miejsca  w finale wojewódzkim IV Ogólnopolskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych- Lublin 2016.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin