ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

certyfikowana klasa mundurowa

siatkowka plazowa26 kwietnia na obiektach OSiR-u w Łukowie odbył się Finał Powiatu w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych. Zawody zorganizowane były w kategorii dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach dziewcząt udział wzięło pięć szkół, gdzie zagrano systemem "każdy z każdym", a w kategorii chłopców był dwie grupy po trzy szkoły. Nasza reprezentacja dziewcząt wywalczyła II miejsce w powiecie, chłopcy uplasowali się na V miejscu. Skład naszych srebrnych medalistek plażowych: Anita Mląkowska, Ilona Kryczka, Kamila Filipek, Sandra Wajszczuk.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin