ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

siatkowka plazowa26 kwietnia na obiektach OSiR-u w Łukowie odbył się Finał Powiatu w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych. Zawody zorganizowane były w kategorii dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach dziewcząt udział wzięło pięć szkół, gdzie zagrano systemem "każdy z każdym", a w kategorii chłopców był dwie grupy po trzy szkoły. Nasza reprezentacja dziewcząt wywalczyła II miejsce w powiecie, chłopcy uplasowali się na V miejscu. Skład naszych srebrnych medalistek plażowych: Anita Mląkowska, Ilona Kryczka, Kamila Filipek, Sandra Wajszczuk.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1