ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
DZIEŃ OTWARTY
24 kwietnia 2018r.
ZAPRASZAMY

wykleci zaproszenie 2018

TURNIEJ O PUCHAR DYR2018 ZAPROSZENIE

turniej klas mundurowych2018W dniach 12-13 kwietnia 2018 roku w miejscowości Lipno odbył się Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych o miecz Króla Kazimierza "Złotopole 2018". Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Sandra Wajszczuk, Aleksy Konopka i Adam Siwak. Zajęliśmy wysokie VIII miejsce, wyprzedzając 14 innych zespołów.

Podczas turnieju rozegrano 7 konkurencji, a wśród  nich bieg na orientację na dystansie prawie 10 km, rozwinięcie gaśnicze,  test wiedzy, strzelanie z kbk  AK i pistoletu sportowego, zadanie praktyczne z udzielania pierwszej pomocy, bieg nocny Armagedon oraz rozgrywane o wschodzie słońca "Wzgórze rozdartych serc". 

Ogółem w turnieju wzięło udział 22 drużyny, reprezentujące klasy mundurowe z różnych stron Polski. Nasz zespół  walczył  bardzo dzielnie. Za postawę godną kadeta klasy mundurowej należą im się wyrazy uznania. To był jeden z najbardziej wyczerpujących konkursów klas mundurowych. Zdjęcia na naszym profilu facebook.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin