ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 21 września 2018
piątek godzina 1500
 
W programie:
 - Organizacja roku szkolnego 2018/2019;
 - Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu wychowawczego- profilaktycznego;
 - Wybory do Rady Rodziców;
 - Zapoznanie rodziców z dokumentami szkoły
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

turniej klas mundurowych2018W dniach 12-13 kwietnia 2018 roku w miejscowości Lipno odbył się Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych o miecz Króla Kazimierza "Złotopole 2018". Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Sandra Wajszczuk, Aleksy Konopka i Adam Siwak. Zajęliśmy wysokie VIII miejsce, wyprzedzając 14 innych zespołów.

Podczas turnieju rozegrano 7 konkurencji, a wśród  nich bieg na orientację na dystansie prawie 10 km, rozwinięcie gaśnicze,  test wiedzy, strzelanie z kbk  AK i pistoletu sportowego, zadanie praktyczne z udzielania pierwszej pomocy, bieg nocny Armagedon oraz rozgrywane o wschodzie słońca "Wzgórze rozdartych serc". 

Ogółem w turnieju wzięło udział 22 drużyny, reprezentujące klasy mundurowe z różnych stron Polski. Nasz zespół  walczył  bardzo dzielnie. Za postawę godną kadeta klasy mundurowej należą im się wyrazy uznania. To był jeden z najbardziej wyczerpujących konkursów klas mundurowych. Zdjęcia na naszym profilu facebook.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin