ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
DZIEŃ OTWARTY
24 kwietnia 2018r.
ZAPRASZAMY

wykleci zaproszenie 2018

TURNIEJ O PUCHAR DYR2018 ZAPROSZENIE

pilka nozna dziewczat orlik201813 kwietnia nasze dziewczęta wzięły udział w Finale Powiatu Łukowskiego w piłce nożnej na Orliku w ramach Licealiady 2017/18. Do turnieju zgłosiło się pięć szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Nasza reprezentacja wypadła w nich bardzo dobrze, uzyskując taką samą ilość pkt. co drużyna z łukowskiego liceum im. Tadeusza Kościuszki. Konieczne było zliczenie bramek. Nasze piłkarki przegrały tylko jedną bramką, zajmując ostatecznie II miejsce w powiecie, w finale remisując 1:1 z gospodarzmi. Skład srebrnych medalistek: Latuszek Karolina, Kryczka Ilona, Bany Weronika, Bożek Kamila, Szczęśniak Wiktoria, Sobczak Natalia, Jaroszuk Paulina, Zabłocka Magdalena, Cybul Patrycja, Niedziółka Patrycja. Gratulujemy dziewczętom bardzo dobrego występu i czekamy na kolejne sukcesy.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin