ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

12 LISTOPADA 2018 r.

 

DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ

certyfikowana klasa mundurowa

pilka nozna dziewczat orlik201813 kwietnia nasze dziewczęta wzięły udział w Finale Powiatu Łukowskiego w piłce nożnej na Orliku w ramach Licealiady 2017/18. Do turnieju zgłosiło się pięć szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Nasza reprezentacja wypadła w nich bardzo dobrze, uzyskując taką samą ilość pkt. co drużyna z łukowskiego liceum im. Tadeusza Kościuszki. Konieczne było zliczenie bramek. Nasze piłkarki przegrały tylko jedną bramką, zajmując ostatecznie II miejsce w powiecie, w finale remisując 1:1 z gospodarzmi. Skład srebrnych medalistek: Latuszek Karolina, Kryczka Ilona, Bany Weronika, Bożek Kamila, Szczęśniak Wiktoria, Sobczak Natalia, Jaroszuk Paulina, Zabłocka Magdalena, Cybul Patrycja, Niedziółka Patrycja. Gratulujemy dziewczętom bardzo dobrego występu i czekamy na kolejne sukcesy.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin