ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 21 września 2018
piątek godzina 1500
 
W programie:
 - Organizacja roku szkolnego 2018/2019;
 - Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu wychowawczego- profilaktycznego;
 - Wybory do Rady Rodziców;
 - Zapoznanie rodziców z dokumentami szkoły
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

pilka nozna dziewczat orlik201813 kwietnia nasze dziewczęta wzięły udział w Finale Powiatu Łukowskiego w piłce nożnej na Orliku w ramach Licealiady 2017/18. Do turnieju zgłosiło się pięć szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Nasza reprezentacja wypadła w nich bardzo dobrze, uzyskując taką samą ilość pkt. co drużyna z łukowskiego liceum im. Tadeusza Kościuszki. Konieczne było zliczenie bramek. Nasze piłkarki przegrały tylko jedną bramką, zajmując ostatecznie II miejsce w powiecie, w finale remisując 1:1 z gospodarzmi. Skład srebrnych medalistek: Latuszek Karolina, Kryczka Ilona, Bany Weronika, Bożek Kamila, Szczęśniak Wiktoria, Sobczak Natalia, Jaroszuk Paulina, Zabłocka Magdalena, Cybul Patrycja, Niedziółka Patrycja. Gratulujemy dziewczętom bardzo dobrego występu i czekamy na kolejne sukcesy.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin