ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
DZIEŃ OTWARTY
24 kwietnia 2018r.
ZAPRASZAMY

wykleci zaproszenie 2018

TURNIEJ O PUCHAR DYR2018 ZAPROSZENIE

konkurs rosyjski Chełm 2018W dniu 11 kwietnia 2018 r. w Instytucie Neofilologii- Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie odbył się Wojewódzki Konkurs Gramatyczny Języka Rosyjskiego. W tym roku po raz pierwszy wzięły w nim udział uczennice z naszej szkoły: Anita Mląkowska i Ilona Kryczka z klasy III LO policyjnej. Oprócz tego że wyróżniły się wielką znajomością gramatyki rosyjskiej, miały również możliwość zobaczenia życia codziennego Instytutu Neofilologii. Było to dla nich bardzo przydatne doświadczenie.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin