ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

konkurs rosyjski Chełm 2018W dniu 11 kwietnia 2018 r. w Instytucie Neofilologii- Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie odbył się Wojewódzki Konkurs Gramatyczny Języka Rosyjskiego. W tym roku po raz pierwszy wzięły w nim udział uczennice z naszej szkoły: Anita Mląkowska i Ilona Kryczka z klasy III LO policyjnej. Oprócz tego że wyróżniły się wielką znajomością gramatyki rosyjskiej, miały również możliwość zobaczenia życia codziennego Instytutu Neofilologii. Było to dla nich bardzo przydatne doświadczenie.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1