ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 21 września 2018
piątek godzina 1500
 
W programie:
 - Organizacja roku szkolnego 2018/2019;
 - Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu wychowawczego- profilaktycznego;
 - Wybory do Rady Rodziców;
 - Zapoznanie rodziców z dokumentami szkoły
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

kadeci strażacy najlepsi w powiecie Kadeci z naszej szkoły, Jakub Krzysiak i Sebastian Kalenik, najlepsi w powiecie łukowskim w konkursie z wiedzy pożarniczej. Konkurs wygrał Kuba Krzysiak, który pojedzie na etap wojewódzki.
W dniu 10 kwietnia 2018r. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowali Damian Sidor, Sebastian Kalenik i Jakub Krzysiak z klas o profilu pożarniczym. W pierwszym etapie konkursu wszyscy uczestnicy rozwiązywali test wiedzy,  który zawierał 25 pytań z zakresu historii ruchu strażackiego, organizacji i zadań PSP oraz OSP,  a także przepisów przeciwpożarowych. Test miał za zadanie wyłonić trójkę finalistów. Znalazło się w niej dwóch naszych kadetów, Sebastian Kalenik i Jakub Krzysiak. W części finałowej uczniowie odpowiadali na pytania konkursowe oraz rozpoznawali sprzęt i wyposażenie strażaków. Po podsumowaniu punktów okazało się, że Jakub Krzysiak zajął pierwsze miejsce,  a tuż za nim uplasował się Sebastian Kalenik. Bardzo serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Kubę, który 26 kwietnia będzie reprezentował powiat łukowski na etapie wojewódzkim OTWP.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin