ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
DZIEŃ OTWARTY
24 kwietnia 2018r.
ZAPRASZAMY

wykleci zaproszenie 2018

TURNIEJ O PUCHAR DYR2018 ZAPROSZENIE

kadeci strażacy najlepsi w powiecie Kadeci z naszej szkoły, Jakub Krzysiak i Sebastian Kalenik, najlepsi w powiecie łukowskim w konkursie z wiedzy pożarniczej. Konkurs wygrał Kuba Krzysiak, który pojedzie na etap wojewódzki.
W dniu 10 kwietnia 2018r. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowali Damian Sidor, Sebastian Kalenik i Jakub Krzysiak z klas o profilu pożarniczym. W pierwszym etapie konkursu wszyscy uczestnicy rozwiązywali test wiedzy,  który zawierał 25 pytań z zakresu historii ruchu strażackiego, organizacji i zadań PSP oraz OSP,  a także przepisów przeciwpożarowych. Test miał za zadanie wyłonić trójkę finalistów. Znalazło się w niej dwóch naszych kadetów, Sebastian Kalenik i Jakub Krzysiak. W części finałowej uczniowie odpowiadali na pytania konkursowe oraz rozpoznawali sprzęt i wyposażenie strażaków. Po podsumowaniu punktów okazało się, że Jakub Krzysiak zajął pierwsze miejsce,  a tuż za nim uplasował się Sebastian Kalenik. Bardzo serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Kubę, który 26 kwietnia będzie reprezentował powiat łukowski na etapie wojewódzkim OTWP.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin