ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
DZIEŃ OTWARTY
24 kwietnia 2018r.
ZAPRASZAMY

wykleci zaproszenie 2018

TURNIEJ O PUCHAR DYR2018 ZAPROSZENIE

biegi przelajowe 20185 kwietnia 2018 w miejscowości Swory k. Białej Podlaskiej odbyły się w ramach licealiady rejonowe  drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyna dziewcząt: Kołnacka Małgorzata, Czyżak Natalia, Cegiełka Klaudia, Witkowska Katarzyna, Bany Weronika, Lewandowska Ewelina, Wajszczuk Sandra, oraz drużyna chłopców: Osial Dominik, Sulej Kamil, Sobczak Artur, Burczaniuk Dawid, Soćko Adam, Siwak Adam, Rygielski Przemysław. Chłopcy po zaciętej walce zrobili niespodziankę i ostatecznie uplasowali się na wysokim III miejscu, natomiast drużyna dziewcząt nie miała sobie równych, zdeklasowała wszystkie pozostałe zespoły powiatu i zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy kolejnych równie wysokich.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin