ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

patronPopularyzowanie i udostępnianie wiadomości o Władysława Tatarkiewiczu, tak zacnym, wybitnym naukowcu i patriocie jest tradycją naszej szkoły. Od wielu lat organizujemy  Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły. Celem przedsięwzięcia jest promowanie sylwetki tego wspaniałego człowieka. Przeszedł do historii jako jedna z wybitniejszych osobowości XX wieku. Posiadał on wszechstronne zainteresowania i wspaniałą osobowość. Jego życie stanowiłoby świetny scenariusz filmowy. Człowiek o niezłomnym charakterze, którego postawa, nauka, działalność jest wzorem dla wielu pokoleń naszych uczniów. Gdyby dzisiaj żył, stałby się idolem i wzorem do naśladowania dla wielu ludzi.

Do konkursu przystąpili uczniowie klas pierwszych. Konkurs przebiegał II-etapowo. Do I etapu przystąpili wszyscy zgłoszeni uczniowie klas I. Do II etapu zakwalifikowali się uczestnicy, którzy w I etapie zdobyli największą ilość punktów. Zdecydowanym faworytem została uczennica LO klasy I wojskowej – Wioletta Osiak, która zdobyła największą ilość punktów.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1