ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

finał piłki nożnej dziewcząt2 marca w łukowskim Medyku odbył się turniej halowej piłki nożnej dziewcząt w ramach Licealiady 2017/18. Do rozgrywek powiatowych szkół ponadgimnazjalnych zgłosiło się sześć szkół. Nasza reprezentacja zaprezentowała się w tym turnieju bardzo dobrze, walcząc na boisku w każdym meczu. Nasze dziewczęta zajęły III miejsce w Finale Powiatu Łukowskiego w halowej piłce nożnej, pokonując w meczu o brąz gospodarza zawodów - Medyk 2:1 w rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry padł remis, w karnych lepsze okazały się nasze zawodniczki. Skład naszej reprezentacji: Karolina Latuszek, Ilona Kryczka, Kinga Ładna, Natalia Sobczak, Kamila Bożek, Paulina Jaroszuk, Klaudia Cegiełka, Magdalena Zawadzka, Aleksandra Koper, Sandra Ozga. Gratulacje dla naszych walecznych dziewczyn. Czekamy na kolejne sukcesy, przed nami jeszcze rozgrywki na orliku.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin