ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 21 września 2018
piątek godzina 1500
 
W programie:
 - Organizacja roku szkolnego 2018/2019;
 - Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu wychowawczego- profilaktycznego;
 - Wybory do Rady Rodziców;
 - Zapoznanie rodziców z dokumentami szkoły
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

finał piłki nożnej dziewcząt2 marca w łukowskim Medyku odbył się turniej halowej piłki nożnej dziewcząt w ramach Licealiady 2017/18. Do rozgrywek powiatowych szkół ponadgimnazjalnych zgłosiło się sześć szkół. Nasza reprezentacja zaprezentowała się w tym turnieju bardzo dobrze, walcząc na boisku w każdym meczu. Nasze dziewczęta zajęły III miejsce w Finale Powiatu Łukowskiego w halowej piłce nożnej, pokonując w meczu o brąz gospodarza zawodów - Medyk 2:1 w rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry padł remis, w karnych lepsze okazały się nasze zawodniczki. Skład naszej reprezentacji: Karolina Latuszek, Ilona Kryczka, Kinga Ładna, Natalia Sobczak, Kamila Bożek, Paulina Jaroszuk, Klaudia Cegiełka, Magdalena Zabłocka, Aleksandra Koper, Sandra Ozga. Gratulacje dla naszych walecznych dziewczyn. Czekamy na kolejne sukcesy, przed nami jeszcze rozgrywki na orliku.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin