ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

finał siatkówki dziewcząt26 lutego nasze dziewczęta wzięły udział w Finale Powiatu w piłce siatkowej w ramach Licealiady 2017/18. W pierwszym meczu półfinału nasza reprezentacja musiała uznać wyższość gospodarzy turnieju z Medyka przegrywając nieznacznie 2:0. W meczu o III miejsce nasze siatkarki pokonały I LO z Łukowa zdecydowanie i pewnie 2:0. Skład brązowych medalistek: Izdebska Izabela, Kryczka Ilona, Mląkowska Anita, Filipek Kamila, Latuszek Karolina, Wajszczuk Sandra, Golanko Kamila, Misiak Katarzyna. Gratulujemy dziewczętom i czekamy na kolejne sukcesy.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1