ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

tenis stołowy I 2018W dniu 19 stycznia 2018 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w mistrzostwach powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.  Dziewczęta w składzie Karolina Latuszek, Wioletta Osiak, Kamila Bożek po całodniowej zaciekłej walce ostatecznie wywalczyły  wysokie II miejsce tym samym zapewniając sobie awans do półfinału województwa. Chłopcy ostatecznie uplasowali się na godnym IV miejscu. Serdecznie gratulujemy wysokich wyników a dziewczętom życzymy powodzenia w Parczewie.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1