ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png
DZIEŃ OTWARTY
24 kwietnia 2018r.
ZAPRASZAMY

wykleci zaproszenie 2018

TURNIEJ O PUCHAR DYR2018 ZAPROSZENIE

tenis stołowy I 2018W dniu 19 stycznia 2018 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w mistrzostwach powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.  Dziewczęta w składzie Karolina Latuszek, Wioletta Osiak, Kamila Bożek po całodniowej zaciekłej walce ostatecznie wywalczyły  wysokie II miejsce tym samym zapewniając sobie awans do półfinału województwa. Chłopcy ostatecznie uplasowali się na godnym IV miejscu. Serdecznie gratulujemy wysokich wyników a dziewczętom życzymy powodzenia w Parczewie.

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin