ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

konkurs o zdrowiu 2016Przez dwa przedświąteczne grudniowe dni odbywał się Quiz podsumowujący udział naszej szkoły w programie ARS – jak dbać o miłość.  Tematyka Ouizu obejmowała zagadnienia programu czyli profilaktykę  przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. Konkurs odbył się w dwóch grupach – jedna to uczniowie klas I (mieszkańcy internatu, którzy uczestniczyli w programie po raz pierwszy) druga grupa to uczniowie klas starszych. Uczestnicy Quizu bezbłędnie odpowiadali na pytania, wywiązały się także liczne dyskusje dotyczące zdrowego stylu życia.  Osoby najaktywniejsze zastały nagrodzone kalendarzami na nowy rok oraz torbami ufundowanymi przez SWISS CONTRIBUTION - patrona projektu. Gratulujemy! Koordynatorem programu i konkursu w naszej szkole była pedagog p. Katarzyna Cichocka. 

Patronat honorowy

logo aszwcsil logologo 4skrzydlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Linki

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW Lublin