ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

zawodyW dniu 13.12.2018 r. odbyło się kolejne spotkanie uczniów klas maturalnych z przedstawicielami Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Siedlcach. Tym razem pani Teresa Kalińska i pan Paweł Lewczuk przywieźli uczniom raporty z testu mierzącego indywidualne zainteresowania zawodowe, wykonanego przez uczniów na wcześniejszych zajęciach. Wyniki testu zawierają charakterystykę predyspozycji zawodowych, słabe i mocne strony osobowości oraz wstępną ocenę indywidualnych możliwości. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem i refleksją czytali swoje raporty oraz potraktowali je jako wskazówkę do dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Na kolejne zajęcia zostaliśmy zaproszeni do Siedlec.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1