ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

48382542 583223788782121 7908941778890260480 nPaweł Lendzion, uczeń klasy II LO p, odebrał w dniu 10 grudnia z rąk Wojewody Lubelskiego pana Przemysława Czarnka oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty pani Teresy Misiuk dyplom stypendysty Prezesa Rady Ministrów.
Uroczystość odbyła się w „Sali Błękitnej” Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.  Na uroczystości obecni byli także m.in. przedstawiciele lubelskich uczelni wyższych. Łącznie zaszczytny tytuł Stypendysty Prezesa Rady Ministrów otrzymało w tym roku szkolnym 230 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.
Pawłowi gratulujemy zaszczytnego tytułu i życzymy dalszych sukcesów.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1