ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

48357955 2025117650867779 3119951002153779200 nOd listopada do grudnia w naszej szkole realizowany był projekt  Ministerstwa Zdrowia "W stronę dojrzałości". Uczniowie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez szkolną pedagog i jednoczesnie toutora projektu p. Katarzynę Cichocką. Zajęcia dotyczyły problemów, z którymi aktualnie nastoletni uczniowie się zderzają. Ich celem było kształcenie umiejętności dokonywania właściwych wyborów w zakresie zdrowego stylu życia, pozyskanie wiedzy nt. organizmu ludzkiego i zachodzących w nim zmian rozwojowych w okresie dojrzewania w perspektywie rodzicielstwa, wsparcie młodzieży w przygotowaniu się do podjęcia przyszłych ról małżeńskich i rodzicielskich oraz uświadomienie i uzasadnienie potrzeby przygotowania się do przyjęcia postawy odpowiedzialnego macierzyństwa i ojcostwa.

12 grudnia w Centrum Dobrego Wychowania w miejscowości Motycz Leśny odbyła się debata dla młodzieży podsumowująca projekt połączona z wojewódzkim etapem konkursu "Zdrowa dojrzałość", do którego zakwalifikowali się nasi uczniowie. Po rozstrzygnięciu konkursu Jakub Wierzchowski zajął II miejsce a Natalia Chmiel III. W nagrodę otrzymali tablet i kamerę sportową. Pozostali uczniowie wygrali słuchawki bezprzewodowe (Paweł Lendzion i Dariusz Węgrzynowicz), głośniki bluetooth (Paulina Drozd, Wiktoria Ciołek), powerbanki powędrowały do  Adama Soćko, Martyny Pyrki, Weroniki Brodowskiej, Amelii Zień, Kingi Dziubak, Ani Lendzion, Natalii Czyżak, Andżeliki Wajszczuk, Małgosi Kołnackiej.  Szkoła za doskonałe wyniki otrzymała urzadzenie wielofunkcyjne.

Gratulujemy wygranej!

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1