ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

47577993 1737228076381680 9114011453555212288 nCzym ja sobie na to dobro zasłużyłam? Pytała sympatyczna starsza Pani dla ktorej przywieźliśmy Szlachetną Paczkę. A właściwie 17 paczek, bo tyle ich przygotowaliśmy!
...
Kiedy przymierzała ciepłą, nową kurtkę powiedziała: Nareszcie będę mogła pójść do Kościoła.... a naszym dziewczynom popłynęły łzy.... A kiedy w malutkim pokoiku włączyliśmy zakupioną lampę wzruszenie odebrało już głos. Staruszka na przemian składała ręce i łapała się za głowę.... dotad nie było tu żadnego źródła światła.
....
Tak działa Szlachetna PACZKA 
Dziekujemy Wam wszystkim za pomoc i serce. Dziękujemy uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom ZS Radoryż Smolany. Warto pomagać#zmieniamyhistorie na dobre

 
 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1