ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

47395318 2314042498671120 5062865383615102976 nW dniu 4 grudnia 2018 r. grupa uczniów naszej szkoły zwiedzała obiekty parlamentu oraz Giełdę Papierów Wartościowych. Wizyty w Sejmie i Senacie przyczyniły się do poszerzenia wiedzy z zakresu historii polskiego parlamentaryzmu oraz organizacji pracy tych najważniejszych instytucji w państwie. Uczniowie uświadomili sobie najważniejsze zadania Sejmu i Senatu oraz przebieg procesu legislacyjnego w Polsce. Miłym akcentem zwiedzania były spotkania z posłami przebywającymi na Sali Posiedzeń, którzy chętnie rozmawiali z uczniami. Zwiedzając GPW uczniowie mogli poznać fakty i zdarzenia z życia giełdy, a także obejrzeć figurę giełdowego byka i Salę Notowań, gdzie znajduje się charakterystyczny dzwon giełdowy. Wizyta w kompleksie „Centrum Giełdowe” była okazją do zdobycia wiedzy na temat inwestowania na giełdzie oraz ryzyka, które temu towarzyszy.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1