ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

halówka23 listopada odbył się Finał Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt w IV LO w Łukowie. Szkoły z naszego powiatu zostały podzielone na dwie grupy, w których grały systemem "każdy z każdym". Nasza reprezentacja wygrała swoją grupę pokonując 2:0 ZS Nr 2, 2:0 ZS Adamów i awansowała do finału. W finale nasze dziewczyny niestety przegrały po zaciętej walce z I LO i ostatecznie zajęły II miejsce w powiecie. Składamy dziewczynom wielkie Gratulacje!!! i czekamy na kolejne sukcesy.
Skład wicemistrzyń powiatu: Brodowska Weronika - bramkarka, Zabłocka Magdalena - kapitan drużyny, Sobczak Natalia, Szczęśniak Wiktoria, Cegiełka Klaudia, Jaroszuk Paulina, Sabak Karolina, Barwińska Laura i Dziubak Kinga. 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1