ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

IMG 20181031 133527W dniu 31 października pierwsza klasa o profilu wojskowym odwiedziła Centrum Szkolenia Inżynieryjno Lotniczego w Dęblinie. Uczniowie mieli okazję poznać historię Centrum oraz zadania, jakie realizuje ta jednostka. Za kadetami również pierwsze zajęcia na Śnieżniku, służącym między innymi do nauki strzelania. Na zakończenie pobytu uczniowie wysłuchali wykładu o statkach powietrznych używanych w polskim lotnictwie wojskowym. Można rówież było obejrzeć je z bliska, a nawet usiąść za sterami wybranych samolotów lub śmigłowców. 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1