ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

IMG 20181030 101303Dzień Wszystkch Świętych to wyjątkowy czas w naszej tradycji narodowej. Wracamy wtedy myślami do przeszłości, przywołujemy sylwetki tych, którzy odeszli. Dla kadetów klas mundurowych szczególnie ważne pozostają mogiły poległych żołnierzy, znajdujących się na cmentarzu parafialnym w Radoryżu Kościelnym. Uczniowie porzadkują je, składają kwiaty oraz zapalają znicze. To ważna i cenna lekcja patriotyzmu, okazanie szacunku tym, którzy oddali życie w imię najwyższych wartości, jakimi są pokój, sprawiedliwość, wolność i godność człowieka. Kwiaty oraz znicze znalazły sie również na grobie rodziny Potworowskich, spokrewnionych z patronem naszej szkoły.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1