ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

wycieczka edukacyjna24 października 40 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez pracowników Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Mimo niesprzyjającej pogody, uczniowie naszej szkoły spacerowali szlakiem na Święty Krzyż, oglądając po drodze przepiękne gołoborza - nigdzie indziej nie spotykane w naszym kraju. Przewodnik przekazał wiele ciekawych informacji przyrodniczych na szlaku.
Odwiedziliśmy również Muzeum Przyrodnicze ŚPN. Na koniec po wędrówce czekało na nas rozpalone ognisko obak budynku Dyrekcji ŚPN w Bodzentynie.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1