ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/nowy3a.png

certyfikowana klasa mundurowa

43599471 1158622040942554 3825083180734480384 nKolejny raz w naszej szkole gościli strażacy z OSP w Krzywdzie. Druhowie zaprezentowali kadetom klas pożarniczych swój najnowszy wóz bojowy wraz ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym oraz elementami kwalifikowanej pierwszej pomocy. Kadeci mieli okazję ubrać się w odzież ochronną, aparaty ochrony dróg oddechowych wraz z sygnalizatorami bezruchu,osprzęt oświetleniowy oraz sprzęt łączności, który stanowi wyposażenie ratownika biorącego udział w gaszeniu pożaru wewnętrznego. Ważący blisko 32 kilogramy zestaw okazał się niemałym wyzwaniem dla kadetów. Było to pierwsze spotkanie z druhami w tym roku szkolnym, ale nie ostatnie ponieważ już zaplanowano kolejne.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1